KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12702430
nr 1270 2430
Akvarell
Monogramsignerad CL, 1869, Man på väg. Motivet: 13,5x10 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:14:46
1.500 kr
2.200 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.600 kr